Mecz Cardiff kontra West Brom zakończony wynikiem 0-4

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Cardiff a West Brom zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-4.

Dnia 2021-09-28 18:45 na stadionie Cardiff City Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 10. Zmierzyły się Cardiff i West Brom.

Gole strzelali: Karlan Grant 5' 0-1 Adam Reach Curtis Nelson 56' 0-2 Alex Mowatt 75' 0-3 Matt Phillips 82' 0-4 Grady Diangana

Żółte kartki Cardiff: James Collins 39'

Żółte kartki West Brom: Kyle Bartley 42'

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki West Brom:

Główny arbiter meczu - Graham Scott, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Cardiff stanie naprzeciw Reading, następne spotkania z drużynami Swansea i Fulham a West Brom podejmie Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i Swansea.

Wielu fanów futbolu śledzi niezwykle fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Ciekawe futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak James Collins Kyle Bartley nieprzerwanie sprawiają wspaniałym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że zmagania męczą. Zdarzają się bezlitosne faule zakończone czerwoną kartką, wyśmienite bramki czy asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Warto więc przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,śledzić mecze futbolowe ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Cardiff oraz West Brom oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Cardiff City Stadium.