Cardiff - Middlesbrough, wynik spotkania - 0-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Cardiff oraz Middlesbrough wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2021-10-23 11:30 na stadionie Cardiff City Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 14. Zmierzyły się Cardiff i Middlesbrough.

Gole strzelali: A. Šporar 35' 0-1 M. Payero 74' 0-2 A. Šporar

Żółte kartki Cardiff: Marlon Pack 28' Mark McGuinness 34' Aden Flint 70'

Żółte kartki Middlesbrough: Uche Ikpeazu 38'

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Middlesbrough:

Główny sędzia spotkania - Jeremy Simpson, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Cardiff stawi czoła Stoke City, następne spotkania z drużynami QPR i Huddersfield. Kolejno natomiast Middlesbrough z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Luton i West Brom.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani futbolu śledzą starcia, które odbywają się w lidze Championship. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Marlon Pack Uche Ikpeazu wielokrotnie serwują kapitalnym fanom emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to widowiska statyczne. Regularnie obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić widowiska sportowe znakomitej ligi Championship i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Cardiff oraz Middlesbrough i ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Cardiff City Stadium.