Birmingham vs Cardiff, wynik spotkania 2-2

W dniu 2021-12-11 15:00 na obiekcie sportowym St Andrew's Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 22 pomiędzy Birmingham a Cardiff.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Birmingham oraz Cardiff zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: Troy Deeney 29' 1-0 Riley McGree Ivan Šunjić 45' 2-0 Riley McGree Kieffer Moore 66' 2-1 Mark Harris Mark McGuinness 90' 2-2 Joe Ralls

Żółte kartki Birmingham: Ivan Šunjić 63' George Friend 85'

Żółte kartki Cardiff: Curtis Nelson 16' Joe Ralls 72'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Birmingham stanie naprzeciw Blackburn, następne spotkania z drużynami Fulham i Peterborough. Kolejno natomiast Cardiff podejmie Derby. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Bournemouth.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia w lidze Championship. Interesujące piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Ivan Šunjić Curtis Nelson raz za razem zapewniają wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Zmagania pomiędzy graczami z ligi okazują się bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to spotkania drętwe. Wielokrotnie obserwujemy wyśmienite asysty czy gole, bezlitosne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Championship i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Birmingham oraz Cardiff oraz ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, St Andrew's Stadium.