Spotkanie między Cardiff i Nottingham Forest zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Cardiff City Stadium dnia 2022-01-30 16:00

Cardiff vs Nottingham Forest zakończony wynikiem 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Cardiff a Nottingham Forest wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-01-30 16:00 na stadionie Cardiff City Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki Regular Season - 29 pomiędzy Cardiff a Nottingham Forest.

Gole strzelali: Jordan Hugill 6' 1-0 Perry Ng Isaak Davies 65' 2-0 Keinan Davis 90' 2-1 James Garner

Żółte kartki Cardiff: Cody Drameh 52' Ryan Wintle 83'

Żółte kartki Nottingham Forest: Jack Colback 27'

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był David Webb, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Cardiff stawi czoła Barnsley, następne spotkania z drużynami Liverpool i Peterborough. Kolejno natomiast Nottingham Forest zmierzy się z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Stoke City.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów z zaangażowaniem śledzi starcia, które tyczą się ligi Championship. Liczące się piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Cody Drameh Jack Colback wielokrotnie zapewniły swoim sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami piłkarskimi są niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, iż potyczki przynudzają. Nieustannie trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, wyśmienite bramki oraz asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Cardiff oraz Nottingham Forest w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Cardiff City Stadium.