Millwall - Cardiff, wynik meczu: 2-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Millwall i Cardiff wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-02-12 15:00 na stadionie The Den rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 32. Zmierzyły się Millwall i Cardiff.

Gole strzelali: M. Wallace 73' 1-0 S. Malone M. Bennett 82' 2-0 G. Saville J. Bagan 90' 2-1

Żółte kartki Millwall: Murray Wallace 53'

Żółte kartki Cardiff:

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephen Martin, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Millwall zmierzy się już z QPR, następne spotkania z drużynami Blackburn i Derby. Kolejno natomiast Cardiff z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Huddersfield.

Bardzo często liczni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak Murray Wallace niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Nieustannie natrafiamy na bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się zajadłe, rzadko bywa, że są to zmagania drętwe. To też warto śledzić spotkania piłkarskie ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Millwall i Cardiff w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak The Den.