Dnia 2022-02-19 15:00 odbył się mecz między Cardiff oraz Blackpool: wynik 1-1

W dniu 2022-02-19 15:00 na stadionie Cardiff City Stadium odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 33. Zmierzyły się Cardiff oraz Blackpool.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Cardiff a Blackpool wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: M. Ekpiteta 11' 0-1 C. Kirk J. Bagan 49' 1-1 C. Drameh

Żółte kartki Cardiff: Aden Flint 61' Will Vaulks 82' Perry Ng 85'

Żółte kartki Blackpool: Josh Bowler 65'

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Blackpool:

Główny sędzia spotkania to Darren Bond, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Cardiff stanie naprzeciw Huddersfield, następne spotkania z drużynami Fulham oraz Derby. Kolejno natomiast Blackpool z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Reading oraz Stoke City.

Coraz częściej kibice z dużym zapałem śledzą potyczki, które dotyczą ligi Championship. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Aden Flint Josh Bowler często zagwarantowały wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Stale natrafiamy na przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Potyczki między drużynami są nader zajadłe, nie często bywa, że są to mecze nużące. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania sportowe znanej ligi Championship. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Cardiff oraz Blackpool w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Cardiff City Stadium.