Cardiff vs Fulham, wynik meczu - 0-1

Cardiff vs Fulham 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Cardiff a Fulham wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-02-26 15:00 na obiekcie sportowym Cardiff City Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 35 pomiędzy Cardiff a Fulham.

Gole strzelali: A. Mitrović 41' 0-1 H. Wilson

Żółte kartki Cardiff: Will Vaulks 50' Joe Ralls 53'

Żółte kartki Fulham: Harrison Reed 66' Aleksandar Mitrović 87'

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Fulham:

Główny sędzia spotkania to Leigh Doughty, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Cardiff stanie naprzeciw Derby, następne spotkania z drużynami QPR i Preston. Kolejno natomiast Fulham podejmie Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i Barnsley.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice śledzą pasjonujące poczynania w lidze Championship. Liczące się piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze jak Will Vaulks Harrison Reed nieprzerwanie gwarantują fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Regularnie trafiamy na idealnie wyliczone gole oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bardzo nieustępliwe, rzadko zdarza się, że widowiska nas męczą. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Cardiff i Fulham w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Cardiff City Stadium.