Na obiekcie John Smith's Stadium miał miejsce mecz między Huddersfield i Cardiff zakończony wynikiem 2-1

W dniu 2022-02-23 19:45 na obiekcie sportowym John Smith's Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Huddersfield i Cardiff.

Pierwsza połowa meczu między Huddersfield a Cardiff zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: T. Doyle 61' 0-1 I. Davies J. Koroma 88' 1-1 J. Rhodes J. Russell 90' 2-1 S. Thomas

Żółte kartki Huddersfield: Sorba Thomas 90' Jon Russell 90'

Żółte kartki Cardiff: Mark McGuinness 13' Mark Harris 74' Tommy Doyle 76' Jordan Hugill 79' Joel Bagan 85' Alex Smithies 90' Will Vaulks 90'

Czerwone kartki Huddersfield:

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był Oliver Langford, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Huddersfield zmierzy się już z Peterborough, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i West Brom. Kolejno natomiast Cardiff z Derby. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Preston.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice futbolu śledzą pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze Championship. Składające się z zdolnych obrońców/napastników futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Sorba Thomas Mark McGuinness nieustannie zapewniają swoim miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Zdarzają się zapadające w pamięć bramki i asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki między graczami zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że są to widowiska nużące. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych iprzeglądać spotkania piłkarskie ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Huddersfield i Cardiff oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak John Smith's Stadium.