Mecz Cardiff kontra Derby na stadionie Cardiff City Stadium: 1-0

 

Po pierwszej połowie meczu między Cardiff oraz Derby wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-03-01 19:45 na stadionie Cardiff City Stadium odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 23 pomiędzy Cardiff a Derby.

Gole strzelali: U. Ikpeazu 85' 1-0 P. Ng

Żółte kartki Cardiff: Isaak Davies 26' Alfie Doughty 90'

Żółte kartki Derby: Lee Buchanan 52' Curtis Davies 62' Max Bird 80' Festy Ebosele 90'

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Derby:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Davies, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Cardiff zmierzy się już z Preston, następne spotkania z drużynami Stoke City i Swansea. Kolejno natomiast Derby z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Coventry.

Liczni kibice śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Mocne zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo Isaak Davies Lee Buchanan nieraz zagwarantowały własnym fanom emocje z najwyższej półki. Stale trafiamy na niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre sytuacje na faul gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Walki między graczami ligowymi bywają bardzo zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, iż widowiska nas męczą. Gorąco zachęcamy, żeby oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Cardiff oraz Derby oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Cardiff City Stadium.