Dnia 2022-03-12 15:00 na obiekcie Cardiff City Stadium odbył się mecz Cardiff vs Preston zakończony wynikiem 0-0

Cardiff vs Preston 0-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Cardiff i Preston wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-03-12 15:00 na obiekcie sportowym Cardiff City Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 37 pomiędzy Cardiff a Preston.

Gole strzelali:

Żółte kartki Cardiff: Jordan Hugill 68' Joe Ralls 71'

Żółte kartki Preston: Andrew Hughes 51' Brad Potts 90'

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Preston:

Główny arbiter meczu to James Linington, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Cardiff stawi czoła Stoke City, następne spotkania z drużynami Swansea oraz Reading a Preston podejmie Luton. Następne mecze zagra z drużynami Derby oraz Blackpool.

Dzisiaj mnóstwo fanów futbolu śledzi bardzo fascynujące starcia ligi Championship. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Jordan Hugill Andrew Hughes nieustannie sprawiają swoim stałym sympatykom wiele przeżyć. Zmagania między drużynami bywają zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, że zmagania przynudzają. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Cardiff i Preston z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Cardiff City Stadium.