Na stadionie Select Car Leasing Stadium dnia 2022-04-09 14:00 miał miejsce mecz Reading vs Cardiff zakończony wynikiem 1-2

W dniu 2022-04-09 14:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 41. Zmierzyły się ze sobą Reading i Cardiff.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Reading oraz Cardiff wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: Lucas João 7' 1-0 A. Yiadom A. Doughty 59' 1-1 J. Ralls W. Vaulks 85' 1-2 T. Doyle

Żółte kartki Reading:

Żółte kartki Cardiff: Perry Ng 70'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Cardiff:

Główny arbiter spotkania to Salisbury Michael, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Reading stawi czoła Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Swansea i Hull City. Kolejno natomiast Cardiff z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Sheffield Utd.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z entuzjazmem śledzą starcia, które dotyczą ligi Championship. Mocne drużyny futbolowe i piłkarze jak Perry Ng wielokrotnie zapewniają pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa, że widowiska męczą kibica. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika, idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Championship i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Reading oraz Cardiff oraz ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.