Spotkanie Cardiff kontra Burnley zakończone wynikiem 1-1

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Cardiff i Burnley zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-10-01 14:00 na obiekcie sportowym Cardiff City Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 12 pomiędzy Cardiff a Burnley.

Gole strzelali: N. Tella 48' 0-1 I. Maatsen C. Robinson 90' 1-1 M. Romeo

Żółte kartki Cardiff: Niels Nkounkou 32' Perry Ng 47' Cédric Kipré 51'

Żółte kartki Burnley:

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cardiff zmierzy się już z Blackburn, następne spotkania z drużynami Wigan i Coventry. Kolejno natomiast Burnley z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Swansea.

Dzisiaj oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo fascynujące starcia ligi Championship. Liczące się drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Niels Nkounkou nierzadko zaserwowały kapitalnym entuzjastom wiele pozytywnych wrażeń. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są niezwykle zagorzałe, nie często bywa, że są to spotkania nudne. Bardzo często obserwujemy bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe asysty i bramki, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Championship i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Cardiff i Burnley z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Cardiff City Stadium.