Wigan vs Cardiff, wynik spotkania 1-3

W dniu 2022-10-08 14:00 na stadionie DW Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Wigan oraz Cardiff.

Pierwsza połowa meczu między Wigan a Cardiff zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Gole strzelali: C. Robinson 7' 0-1 N. Nkounkou S. Ojo 65' 0-2 N. Nkounkou C. Wyke 83' 1-2 T. Naylor R. Wintle 90' 1-3

Żółte kartki Wigan: Joe Bennett 20' Max Power 43' Graeme Shinnie 61' Charlie Wyke 90'

Żółte kartki Cardiff: Joe Ralls 57' Callum O'Dowda 61'

Czerwone kartki Wigan:

Czerwone kartki Cardiff:

Główny arbiter spotkania - James Bell, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Wigan stanie naprzeciw Blackburn, następne spotkania z drużynami Sunderland oraz Middlesbrough a Cardiff z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Swansea.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi Championship. Mocne futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Joe Bennett Joe Ralls niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Walki między graczami ligowymi bywają zajadłe, nie często okazuje się koniec końców, że są to mecze nużące. Nieustannie trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, niezwykłe gole i asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać spotkania piłkarskie ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Wigan oraz Cardiff w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, DW Stadium.