Na obiekcie Cardiff City Stadium odbył się mecz między Cardiff i Watford: wynik 1-2

Cardiff kontra Watford 1-2. W dniu 2022-11-02 19:45 na stadionie Cardiff City Stadium odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 19 pomiędzy Cardiff a Watford.

Pierwsza połowa meczu między Cardiff i Watford zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: C. Kipré 9' 1-0 J. Ralls F. Sierralta 38' 1-1 K. Sema I. Sarr 59' 1-2

Żółte kartki Cardiff: Niels Nkounkou 40' Ryan Wintle 77'

Żółte kartki Watford: Ken Sema 77' Mario Gaspar 82'

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Watford:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cardiff stanie naprzeciw Hull City, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Stoke City. Kolejno natomiast Watford podejmie Reading. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Hull City.

Dzisiaj wierni kibice futbolu śledzą bardzo ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Fascynujące zespoły piłkarskie i piłkarze jak Niels Nkounkou Ken Sema nieustannie serwują wspaniałym entuzjastom futbolu wiele pozytywnych emocji. Stale zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, zapadające w pamięć gole i asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę walki między graczami z ligi bywają zaciekłe, nie często zdarza się, iż spotkania nie są interesujące. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych ioglądać spotkania piłkarskiej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Cardiff i Watford jak ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Cardiff City Stadium.