Na stadionie Cardiff City Stadium dnia 2022-12-17 15:00 odbyło się spotkanie Cardiff vs Blackpool zakończone wynikiem 1-1

W dniu 2022-12-17 15:00 na obiekcie sportowym Cardiff City Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 23 pomiędzy Cardiff a Blackpool.

Pierwsza część spotkania między Cardiff a Blackpool zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: K. Etete 36' 1-0 C. Robinson G. Madine 67' 1-1 I. Poveda-Ocampo

Żółte kartki Cardiff: Callum Robinson 15' Callum O'Dowda 41' Gavin Whyte 47'

Żółte kartki Blackpool: Gary Madine 51' Charlie Patino 62' Rhys Williams 88'

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Blackpool:

Główny arbiter spotkania to Josh Smith, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Cardiff zmierzy się już z QPR, następne spotkania z drużynami Coventry i Blackburn natomiast Blackpool podejmie Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Sunderland.

Dzisiaj wierni kibice śledzą bardzo ciekawe starcia, które startują w lidze Championship. Interesujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Callum Robinson Gary Madine stale zapewniają własnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na niezwykłe bramki czy asysty, nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące potyczki między graczami są zagorzałe, nie często zdarza się, że mecze nudzą kibica. Dlatego więc warto oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Cardiff oraz Blackpool z ligi Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Cardiff City Stadium.