Dnia 2023-01-01 12:00 odbyło się spotkanie Blackburn vs Cardiff zakończone wynikiem 1-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Blackburn a Cardiff zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2023-01-01 12:00 na stadionie Ewood Park odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 26 pomiędzy Blackburn a Cardiff.

Gole strzelali: B. Dack 48' 1-0 B. Brereton

Żółte kartki Blackburn: Jake Garrett 13' Ryan Hedges 49' Scott Wharton 65'

Żółte kartki Cardiff: Jack Simpson 28' Mark Harris 65'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Cardiff:

Główny sędzia spotkania - Thomas Bramall, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Blackburn stawi czoła Norwich, następne spotkania z drużynami Rotherham i Bristol City a Cardiff z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Wigan i Millwall.

Mnóstwo fanów śledzi potyczki w lidze Championship. Interesujące futbolowe drużyny i piłkarze jak Jake Garrett Jack Simpson systematycznie sprawiają pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na przechodzące do historii bramki i asysty, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką dodające smaczku całemu widowisku. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają nader zażarte, rzadko zdarza się, że są to potyczki drętwe. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Championship. Udział takich drużyn jak Blackburn i Cardiff z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Ewood Park.