Spotkanie Cardiff - Swansea na stadionie Cardiff City Stadium: 2-3

Dnia 2023-04-01 14:00 na stadionie Cardiff City Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 39. Zmierzyły się ze sobą Cardiff i Swansea.

Po pierwszej połowie meczu między Cardiff a Swansea wynik to 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Gole strzelali: J. Piroe 3' 0-1 H. Darling L. Cullen 33' 0-2 J. Philogene 35' 1-2 S. Kaba S. Kaba 83' 2-2 R. Colwill B. Cabango 90' 2-3 J. Latibeaudiere

Żółte kartki Cardiff: Andy Rinomhota 58' Cédric Kipré 90'

Żółte kartki Swansea: Ryan Manning 45' Olivier Ntcham 50' Jay Fulton 55' Oliver Cooper 57' Joël Piroe 90'

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cardiff zmierzy się już z Blackpool, następne spotkania z drużynami Sunderland i Sheffield Utd natomiast Swansea z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Wigan i Huddersfield.

Oddani kibice futbolu śledzą niezwykle fascynujące starcia, które odbywają się w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Andy Rinomhota Ryan Manning raz za razem sprawiają wspaniałym sympatykom mnóstwo wrażeń. Interesujące zmagania między graczami ligowymi bywają zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż widowiska męczą. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtą kartką, zapadające w pamięć bramki i asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Cardiff i Swansea jak ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Cardiff City Stadium.