Blackpool - Cardiff, wynik spotkania 1-3

Dnia 2023-04-07 14:00 na stadionie Bloomfield Road odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 40. Na przeciw siebie stanęły Blackpool i Cardiff.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Blackpool i Cardiff wynik to 0-3. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

 

Gole strzelali: C. Wickham 21' 0-1 M. Romeo S. Kaba 37' 0-2 J. Ralls 40' 0-3 C. Wickham J. Bowler 74' 1-3

Żółte kartki Blackpool: Charlie Patino 25' Callum Connolly 76'

Żółte kartki Cardiff:

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był Josh Smith, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Blackpool stanie naprzeciw Wigan, następne spotkania z drużynami West Brom i Birmingham a Cardiff zmierzy się z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Stoke City.

Dzisiaj mnóstwo fanów śledzi pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze Championship. Interesujące drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Charlie Patino raz za razem zapewniły pierwszorzędnym kibicom mnóstwo przeżyć. Zmagania między piłkarzami z ligi okazują się niezwykle zażarte, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż mecze przynudzają. Bardzo często zdarzają się nieczyste faule, niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe dodające pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Blackpool i Cardiff jak ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Bloomfield Road.