Mecz Cardiff vs Stoke City, wynik 1-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Cardiff a Stoke City wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-04-22 14:00 na stadionie Cardiff City Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 44. Zmierzyły się Cardiff i Stoke City.

Gole strzelali: J. Laurent 16' 0-1 W. Smallbone S. Kaba 29' 1-1

Żółte kartki Cardiff: Joe Ralls 33' Kion Etete 42' Romaine Sawyers 44'

Żółte kartki Stoke City:

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Stoke City:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Davies, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cardiff zmierzy się już z Rotherham, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Burnley. Kolejno natomiast Stoke City zmierzy się z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Watford i .

Mnóstwo fanów śledzi fascynujące poczynania ligi Championship. Mocne drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Joe Ralls nieustannie sprawiają wyśmienitym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Często obserwujemy niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką dodające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki między graczami okazują się zagorzałe, rzadko bywa, iż są to widowiska nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Championship. Udział takich popularnych drużyn jak Cardiff i Stoke City w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Cardiff City Stadium.