Na obiekcie The Den dnia 2024-04-13 14:00 odbył się mecz Millwall kontra Cardiff: wynik końcowy 3-1

W ostatnim meczu ligowym pomiędzy drużynami Millwall i Cardiff, który odbył się 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie The Den, zwycięstwo odniosła ekipa Millwall, pokonując rywali rezultatem 3-1. Już pierwsza połowa meczu była pełna emocji, zakończyła się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z tego starcia!

Sprawozdanie z meczu:

Zapowiadał się niezwykle emocjonujący pojedynek na The Den, gdzie gospodarze Millwall podejmowali drużynę Cardiff. Atmosfera na stadionie była gorąca, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszej minuty. Sędzia Will Finnie poprowadził spotkanie z pełnym zaangażowaniem.

Pierwsza bramka padła już w 9. minucie, kiedy to M. Obafemi otworzył wynik na korzyść Millwall po asyście Z. Flemminga. Goście jednak szybko odpowiedzieli, Y. Meïté wyrównał w 24. minucie po zagraniu R. Colwilla.

Przewaga gospodarzy wzrosła tuż przed przerwą - w 45. minucie J. Cooper strzelił drugiego gola dla Millwall, dając im prowadzenie 2-1 na przerwę.

Druga połowa była pełna walki i nerwów. Ostateczne rozstrzygnięcie przyszło dopiero w doliczonym czasie gry. W 90. minucie D. Watmore podwyższył na 3-1 po asyście B. Norton-Cuffy'ego, zapewniając swojej drużynie pewne zwycięstwo.

Obie drużyny otrzymały żółte kartki, z kolei gospodarze z Millwall zanotowali trzy takie karne, m.in. dla Ryana Longmana czy George'a Saville'a. Po stronie gości z Cardiff jedynie Jamilu Collins dostał żółtą kartkę.

Warto odnotować, że żadna ze stron nie zanotowała czerwonych kartek podczas tego meczu, co świadczyło o zaciętości, ale również fair play na boisku.

Po tym zwycięstwie, Millwall będzie teraz przygotowywać się do kolejnych spotkań z zespołami takimi jak Sunderland, Plymouth i Swansea. Natomiast Cardiff zmierzy się z Southampton, Middlesbrough i Rotherham w najbliższych kolejnych meczach.