Spotkanie pomiędzy Fulham oraz Cardiff dnia 2021-10-20 18:45: wynik końcowy 2-0

Fulham - Cardiff 2-0. Dnia 2021-10-20 18:45 na stadionie Craven Cottage odbył się mecz ligi Championship kolejki 13 pomiędzy Fulham a Cardiff.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Fulham a Cardiff zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: T. Cairney 57' 1-0 H. Wilson A. Mitrović 63' 2-0 B. De Cordova-Reid

Żółte kartki Fulham:

Żółte kartki Cardiff: Marlon Pack 69' Joel Bagan 78' Perry Ng 85'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Cardiff:

Główny arbiter meczu to Tim Robinson, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Fulham zmierzy się już z West Brom, następne spotkania z drużynami Blackburn oraz Peterborough. Kolejno natomiast Cardiff zmierzy się z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Huddersfield.

Wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi niezwykle fascynujące poczynania ligi Championship. Interesujące futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Marlon Pack nieraz zapewniły pierwszorzędnym fanom wiele pozytywnych przeżyć. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, że mecze nas nudzą. Trafiamy na niezwykłe asysty i bramki, brutalne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić widowiska sportowe ligi Championship. Udział takich legendarnych drużyn jak Fulham oraz Cardiff z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Craven Cottage.