Dnia 2024-01-01 15:00 na obiekcie MATRADE Loftus Road miało miejsce spotkanie QPR kontra Cardiff - 1-2

Mecz pomiędzy drużynami QPR i Cardiff zakończył się zwycięstwem gości 2-1. Po pierwszej połowie wynik to 0-1. Mecz odbył się na stadionie MATRADE Loftus Road o godzinie 15:00 w ramach 26. kolejki Championship.

Mecz piłki nożnej: QPR vs Cardiff 1-2

Mecz pomiędzy drużynami QPR i Cardiff odbył się na stadionie MATRADE Loftus Road. Emocjonujące spotkanie w ramach 26. kolejki Championship zapewniło kibicom wiele niezapomnianych chwil.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 na korzyść gości, po bramce strzelonej przez J. Rallsa w 16. minucie. Mimo starań gospodarzy, Cardiff potrafiło utrzymać prowadzenie do przerwy.

W 52. minucie P. Smyth wyrównał rezultat na 1-1, dzięki asyście R. Kolli. Niestety, nie zdołali utrzymać tego wyniku, ponieważ w 74. minucie R. Wintle ponownie poprowadził gości do zwycięstwa, ustalając wynik na 1-2.

Emocje sięgały zenitu, a zawodnicy obu drużyn starali się dążyć do zwycięstwa. Spotkanie obfitowało w kartki, aż pięciu zawodników z Cardiff otrzymało żółte kartki, podczas gdy Morgan Fox z QPR zobaczył żółtą kartkę w 85. minucie, a Lyndon Dykes otrzymał ją w doliczonym czasie gry.

Niezwykle zacięty mecz zakończył się porażką QPR, ale drużyna ma nadzieję na poprawę w kolejnych meczach. Kibice mieli okazję zobaczyć emocjonujące widowisko, a atmosfera na stadionie była pełna napięcia i pasji. Następne mecze dla QPR to starcia z Watford, Millwall i Huddersfield, natomiast Cardiff zmierzy się z Leeds, Plymouth i Blackburn.