Spotkanie Bristol City - Cardiff, wynik 2-0

W dniu 2022-08-21 11:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Bristol City i Cardiff.

Pierwsza połowa meczu między Bristol City a Cardiff zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: Tommy Conway 41' 1-0 Nahki Wells Robert Atkinson 64' 2-0 Kal Naismith

Żółte kartki Bristol City: Han-Noah Massengo 36' Zak Vyner 60' Joe Williams 81' Alex Scott 89'

Żółte kartki Cardiff: Cédric Kipré 63' Rubin Colwill 75' Ryan Wintle 89'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Cardiff:

Główny sędzia meczu to Thomas Bramall, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Bristol City stanie naprzeciw Wycombe, następne spotkania z drużynami Blackpool i Huddersfield a Cardiff z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Millwall.

Liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi poczynania ligi Championship. Liczące się futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak m.in. Han-Noah Massengo Cédric Kipré niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Trafiamy na wyśmienite gole oraz asysty, ostre sytuacje na faul dodające smaczku całemu wydarzeniu. Walki między graczami bywają nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż spotkania nudzą. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby oglądać spotkania piłkarskiej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Bristol City oraz Cardiff w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Ashton Gate.