Dnia 2022-04-02 14:00 na stadionie Cardiff City Stadium odbyło się spotkanie między Cardiff i Swansea - wynik 0-4

Dnia 2022-04-02 14:00 na stadionie Cardiff City Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 40 pomiędzy Cardiff a Swansea.

Po pierwszej połowie meczu między Cardiff a Swansea wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-4.

 

Gole strzelali: M. Obafemi 6' 0-1 J. Paterson B. Cabango 57' 0-2 C. Christie H. Wolf 78' 0-3 C. Christie M. Obafemi 82' 0-4 H. Wolf

Żółte kartki Cardiff: Tommy Doyle 39' Joe Ralls 80'

Żółte kartki Swansea: Hannes Wolf 29' Andrew Fisher 59' Flynn Downes 69' Joël Piroe 80'

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Swansea:

Główny sędzia meczu - Josh Smith, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Cardiff zmierzy się już z Reading, następne spotkania z drużynami Hull City i Luton natomiast Swansea zmierzy się z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Derby i Barnsley.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze Championship. Uzdolnione futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Tommy Doyle Hannes Wolf niejednokrotnie zaserwowały swoim stałym kibicom emocje sięgające zenitu. Bardzo często zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone czerwoną kartką, przechodzące do historii gole oraz asysty, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Cieszące oko zmagania między piłkarzami zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa koniec końców, że spotkania przynudzają. Zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Championship i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Cardiff oraz Swansea w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Cardiff City Stadium.