Mecz Swansea kontra Cardiff, wynik 2-0

Dnia 2022-10-23 11:00 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 17 pomiędzy Swansea a Cardiff.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Swansea i Cardiff wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: Oliver Cooper 38' 1-0 Luke Cundle Michael Obafemi 67' 2-0 Matt Grimes

Żółte kartki Swansea: Harry Darling 50' Michael Obafemi 58' Luke Cundle 60'

Żółte kartki Cardiff: Callum O'Dowda 50' Joe Ralls 61' Mark Harris 90'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Cardiff: Callum Robinson 7'

Główny sędzia meczu to Darren Bond, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Swansea stanie naprzeciw Bristol City, następne spotkania z drużynami Preston i Wigan. Kolejno natomiast Cardiff z Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Sunderland.

Oddani fani z dużym zapałem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Ciekawe piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Harry Darling Callum O'Dowda często serwują swoim sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, że potyczki męczą. Natrafiamy na widowiskowe bramki oraz asysty, brutalne faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Championship i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Swansea i Cardiff w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Swansea.com Stadium.