Cardiff - Rotherham, wynik spotkania: 2-0

Cardiff - Rotherham wynik spotkania 2-0. W dniu 2023-09-30 14:00 na obiekcie sportowym Cardiff City Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 9 pomiędzy Cardiff a Rotherham.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Cardiff oraz Rotherham zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: K. Etete 56' 1-0 K. Ahearne-Grant P. Ng 90' 2-0

Żółte kartki Cardiff: Manolis Siopis 35' Dimitris Goutas 46'

Żółte kartki Rotherham:

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Rotherham:

Sędzią głównym tego spotkania był Leigh Doughty, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Cardiff stawi czoła Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Watford i Blackburn natomiast Rotherham z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Ipswich.

Oddani kibice futbolu śledzą poczynania w lidze Championship. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze jak Manolis Siopis częstokroć zaserwowały wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się wyśmienite bramki i asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem dodające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami bywają zaciekłe, nie często bywa koniec końców, iż widowiska nie są warte uwagi. To też warto śledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Cardiff oraz Rotherham oraz ich udział w Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Cardiff City Stadium.