Cardiff - Norwich, wynik meczu 2-3

W emocjonującym meczu Championship drużyny Cardiff i Norwich spotkały się na Cardiff City Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-3 na korzyść gości. Pomimo prowadzenia 2-1 na przerwę, gospodarze nie zdołali utrzymać przewagi, a zespół Norwich zdołał odwrócić losy spotkania. Mecz odbył się dnia 11 listopada 2023 roku o godzinie 15:00.

Mecz pomiędzy drużynami Cardiff i Norwich odbył się na Cardiff City Stadium w ramach 16. kolejki Championship. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Norwich 3-2 po emocjonującym widowisku. Od samego początku spotkanie zapowiadało się interesująco. Pierwszą bramkę dla gości zdobył C. Fassnacht w 22. minucie meczu, dając prowadzenie drużynie Norwich. Jednakże, Cardiff odpowiedziało szybko, wyrównując stan spotkania za sprawą J. Bowlera w 39. minucie. Kilka minut później, C. Robinson wpisał się na listę strzelców, powiększając prowadzenie Cardiff na 2-1. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2-1. W drugiej połowie obie drużyny starały się kontrolować przebieg gry. Jednakże to Norwich zdobyło kolejną bramkę, wyrównując stan meczu za sprawą R. Wintle w 82. minucie. Napięcie na boisku rosło, a emocje szczytowały, gdy A. Idah strzelił bramkę na 3-2 dla Norwich tylko 2 minuty później. Obie drużyny miały okazje do zdobycia kolejnych bramek, ale wynik nie uległ już zmianie. Sędzia Rebecca Welch, prowadzący to spotkanie, musiał ukarać piłkarzy obu drużyn kilkoma żółtymi kartkami, jednak nie doszło do żadnych czerwonych kartek. Mecz okazał się emocjonującym widowiskiem, które dostarczyło kibicom wiele radości. Drużyna Norwich odniosła ważne zwycięstwo, a Cardiff będzie musiało się zregenerować przed kolejnymi meczami. Niewątpliwie to spotkanie dostarczyło wielu emocji fanom piłki nożnej, a obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony.