Cardiff vs West Brom, wynik spotkania: 0-1

W meczu ligi Championship pomiędzy drużynami Cardiff i West Brom padł wynik 0-1 na korzyść gości. Spotkanie rozegrane zostało 28 listopada 2023 roku o godzinie 19:45 na Cardiff City Stadium. Wynik na przerwę to 0-0. To było starcie 18. kolejki ligowej.

Raport z meczu piłki nożnej: Cardiff vs West Brom

Mecz pomiędzy drużynami Cardiff a West Brom miał miejsce na Cardiff City Stadium w ramach 18. kolejki Championship. Spotkanie odbyło się 28 listopada o godzinie 19:45.

Obydwie drużyny rozpoczęły mecz z determinacją, starając się zdobyć kontrolę nad grą. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice dopingowali swoje zespoły przez cały mecz.

Sędzią głównym spotkania był Josh Smith, który rzetelnie prowadził mecz, rozdając kartki za faule i utrzymując dyscyplinę na boisku.

Po pierwszej połowie wynik pozostawał bezbramkowy. Obie drużyny miały okazje do zdobycia gola, jednak bramkarze stanęli na wysokości zadania i skutecznie bronili swoją bramkę.

W 50. minucie West Brom objęło prowadzenie po strzale J. Sarmiento, który wykorzystał świetną asystę A. Mowatta. Po zdobyciu bramki, goście kontrolowali grę, starając się zabezpieczyć swoje prowadzenie.

Mecz był pełen emocji do samego końca, a w końcówce doszło do kilku fauli, za które sędzia ukarał zawodników żółtymi kartkami. Josh Bowler otrzymał kartkę w 87. minucie, natomiast dla drużyny gości kartki obejrzał Darnell Furlong w 88. minucie oraz Kyle Bartley w 90. minucie.

Niestety, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć kolejnej bramki, co ostatecznie zadecydowało o zwycięstwie West Brom 1-0 nad Cardiff.

Następne mecze dla Cardiff to starcia z Millwall, Birmingham, oraz Hull City. Natomiast West Brom zmierzy się z Sunderland, Rotherham oraz Rennes.