Na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się mecz między QPR oraz Cardiff: wynik końcowy 1-2

Dnia 2022-03-05 15:00 na obiekcie sportowym Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły QPR oraz Cardiff.

Pierwsza część spotkania między QPR i Cardiff zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: A. Gray 38' 1-0 I. Davies 70' 1-1 J. Bagan R. Colwill 74' 1-2

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 73'

Żółte kartki Cardiff:

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Cardiff:

Główny sędzia meczu to Salisbury Michael, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu QPR stanie naprzeciw Luton, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz Peterborough. Kolejno natomiast Cardiff podejmie Preston. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City oraz Swansea.

Oddani fani śledzą fascynujące poczynania w lidze Championship. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Robert Dickie nieprzerwanie serwują fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Niesamowite zmagania między zawodnikami z ligi są zajadłe, rzadko okazuje się, że są to widowiska drętwe. Bardzo często trafiamy na ostre faule, idealnie wyliczone asysty czy bramki, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Dlatego więc warto śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. QPR i Cardiff i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Kiyan Prince Foundation Stadium.