Cardiff - Preston, wynik spotkania: 0-2

W najnowszym starciu Championship, drużyna Cardiff podejmowała Preston na własnym stadionie Cardiff City Stadium. Mecz ten odbył się 2 dni temu, 10 lutego o godzinie 15:00. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Presto 2:0, z oboma golami padającymi jeszcze przed przerwą, ustalając wynik na 0:2. To był emocjonujący mecz, który przyniósł wiele ważnych punktów w ligowej tabeli.

Relacja z przebiegu meczu Cardiff vs Preston

Dziś na Cardiff City Stadium odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Cardiff i Preston. Gospodarze chcieli zdobyć cenne punkty, ale to goście okazali się skuteczniejsi, zwyciężając 2-0.

Sprawozdanie z meczu

1' Początek spotkania na Cardiff City Stadium! Kibice na trybunach dopingują swoje drużyny, atmosfera jest gorąca. Obie ekipy dają z siebie wszystko od pierwszego gwizdka sędziego.

31' GOOOL! Preston obejmują prowadzenie. E. Riis strzela gola po świetnym podaniu M. Frøkjær-Jensena. Gospodarze zaskoczeni, ale nie zamierzają się poddawać.

40' Kolejna bramka dla gości! B. Whiteman podnosi prowadzenie Preston na 2-0. Cardiff musi szybko zareagować, jeśli chce odrobić straty przed przerwą.

41' Żółta kartka dla Jak Alnwick z Cardiff. Gospodarze popełniają błędy w defensywie i został ukarany pierwszym żółtym kartonikiem.

74' Mads Frøkjær-Jensen z Preston otrzymuje żółtą kartkę za niebezpieczne wejście. Goście ostro walczą o utrzymanie wyniku.

90' Kolejna żółta kartka, tym razem dla Yakou Méïté z Cardiff. Czasu na odrobienie strat coraz mniej, czy gospodarze zdołają zmobilizować się do końcowego szturmu?

Koniec meczu na Cardiff City Stadium. Preston odchodzi z boiska z zasłużonymi trzema punktami po zwycięstwie 2-0 nad Cardiff. Gospodarze muszą poprawić swoją grę, jeśli chcą nadal walczyć o awans.

Następne spotkania dla Cardiff to starcia z West Brom, Norwich i Blackburn, natomiast Preston zmierzy się z Middlesbrough, Blackburn i Coventry. Czekają nas kolejne emocje w Championship, gdzie każdy mecz może zadecydować o losach ligowej tabeli.