Spotkanie Cardiff kontra Blackburn zakończone wynikiem 1-0

W dniu 2022-10-04 19:00 na stadionie Cardiff City Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 13 pomiędzy Cardiff a Blackburn.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Cardiff a Blackburn zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Harris 83' 1-0 C. Robinson

Żółte kartki Cardiff: Sheyi Ojo 33' Romaine Sawyers 56'

Żółte kartki Blackburn: Sammie Szmodics 34' Sam Gallagher 84'

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był John Brooks, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cardiff stanie naprzeciw Coventry, następne spotkania z drużynami QPR i Swansea natomiast Blackburn z Wigan. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Sunderland.

Liczni kibice śledzą poczynania w lidze Championship. Fascynujące zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Sheyi Ojo Sammie Szmodics nierzadko zapewniły wyśmienitym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie trafiamy na bezlitosne faule, spektakularne asysty oraz gole, które dodają pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy drużynami bywają nader zajadłe, nie często zdarza się, iż potyczki przynudzają. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Cardiff oraz Blackburn w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Cardiff City Stadium.