Spotkanie Stoke City - Cardiff, wynik 2-2

Pierwsza połowa meczu między Stoke City i Cardiff zakończyła się 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-12-10 15:00 na stadionie bet365 Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Stoke City oraz Cardiff.

Gole strzelali: R. Wintle 6' 0-1 G. Whyte T. Campbell 11' 1-1 J. Tymon L. Delap 18' 2-1 C. Robinson 58' 2-2 K. Etete

Żółte kartki Stoke City: Harry Souttar 39'

Żółte kartki Cardiff: Niels Nkounkou 52' Ryan Allsop 90'

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki Cardiff:

Główny arbiter meczu - Andy Woolmer, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stoke City stanie naprzeciw Bristol City, następne spotkania z drużynami Rotherham oraz Burnley natomiast Cardiff podejmie Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Coventry.

Coraz częściej zauważamy, iż fani śledzą pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Harry Souttar Niels Nkounkou stale zapewniają wyborowym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się wyjątkowe asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje z faulem, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania między drużynami piłkarskimi są zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż mecze nie są interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Championship oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Stoke City i Cardiff oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak bet365 Stadium.